Skąd ja mam te buty?

Korzystając z tego, że w weekend było dość ciepło (powyżej zera!), postanowiłam dla odmiany, żeby nie chodzić ciągle w zimowej kurtce, założyć płaszczyk. Zdecydowanie nie nadaje się na zimę. Jest polarowy, ciepły, ale jednak nie na tyle mnie grzeje, żebym wytrzymała w nim na zewnątrz przy temperaturze, choćby przy -1°C. 
A tak poza tym, to nie ma to jak pożyczać buty od młodszego brata. Tak, donoszę buty po młodszym bracie. Nie z przymusu, ale z własnej "chęci". Podobają mi się, szkoda tylko, że są o jakieś pół rozmiaru za małe. Dobra, nie narzekam, da się żyć : ). Mogę za to powiedzieć, że jestem "eko"! Kurcze, ale to brzmi!
Górne zdjęcie "na Maddy" , w 100% przypadkowe, dopiero po zrobieniu tak mi się z nią skojarzyło. Przedostatnie z kolei "na Ryfkę". W tym wypadku trochę podpatrzyłam wcześniej.

Komin to na blogu nowość. Ciocia zrobiła mi go już w tamtym roku, ale z niewiadomego mi powodu nie pokazałam go wcześniej. Teraz, gdy mam pufę, służy również jako swego rodzaju 'bieżnik" (czyt. leży na pufie, bo nie chce mi się go wkładać do szafy).
Podczas robienia zdjęć dopadł nas deszcz. W zimie. Do tego zerwał się wiatr i przyszedł Gościu (kot), co zwiastuje rychłą klęskę. Wiatr i niepogoda to jeszcze nic. Gdy tylko wychodzę na zewnątrz z aparatem, ten zaraz musi przylecieć i łazić między nogami albo pozować do zdjęcia. Może marzy mu się internetowa sława? Nie wiem czy wszystkie koty tak mają, ale ten chyba czuje wyjątkową potrzebę zaistnienia w mediach.

Trzymajcie się ciepło i pamiętajcie: weekend i święta blisko!

fot. Tata
Co mam na sobie?
♥ Płaszcz {bezimienny} z SH, ostatnio na blogu tutaj;
♥ Spodnie {H&M}, ostatnio tutaj;
♥ Buty {bezimienne};
♥ Torebka {bezimienna}, ostatnio w stylizacji tutaj;
♥ Kapelusz {bezimienny}, kupiony na allegro, ostatnio tutaj;
♥ Komin {Hand Made Cioci};
♥ Rękawiczki {bezimienne}, prezent od Mikołaja z tamtego roku. Ostatnio na blogu tutaj (razem z kotem).

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz!

Popularne posty z tego bloga