Prezenty urodzinowe


Wybaczcie długie milczenie z mojej strony, ale ten tydzień był jednym z najcięższych ostatnio. Moje dwie imprezy urodzinowe (jedna dla rodziny, a druga dla znajomych) pochłonęły większość mojego czasu i energii. Poza tym tego samego dnia kiedy ja, urodziny obchodziła Klaudia (siostra Ani, która czasami robi mi zdjęcia: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7), która również w tym tygodniu miała swoją imprezę. Nie wiem kiedy ostatecznie ogarnę się po tym wszystkim.

Z okazji urodzin dostałam mnóóóóóóóóóstwo prezentów. Każdy jeden jest wyjątkowy, ale pokażę Wam tylko kilka. Nie miałam żadnych kryteriów przy wybieraniu. Obfotografowałam to, co akurat wpadło w moje ręce. Reszta na pewno przewinie się kiedyś na blogu. Mam tyle nowych rzeczy, że aż się gubię, ledwo wchodzę do pokoju i po prostu nie dałam rady zrobić zdjęć wszystkiemu : D. Ostatnio jestem jakaś strasznie zakręcona.


Bukiet z cukierków!


Kolejny bukiet, tym razem z warzyw. Coś genialnego! Ciocia zrobiła go dla mnie ze świeżych warzyw, niestety zaczął się dość szybko psuć i musiałam go wyrzucić : (.


Plecak od Moni! GENIALNY, marzyłam o nim : )

Storczyk. I wianek (DIY). Będę musiała nauczyć się jak o niego dbać. Zaczęłam się już dokształcać, więc może jak nabiorę wprawy, a kwiatek nie zdechnie to napiszę bardziej szczegółowo jak sprawić, żeby żył : D.

Świetne lakiery i zmywacz oraz moje najukochańsze perfumy EVER! (To już moja druga buteleczka, ale używam ich bardzo rzadko, żeby się za szybko nie zużyły : D).

Bon na zakupy w Reserved. Szykuje się inwazja białych koszulek z nadrukami!

Cajon, cajon, cajon! Tyle o nim marzyłam, aż w końcu się doczekałam : ). Teraz tylko muszę przekonać Tatę, żeby mi go zmontował. I kupić rodzicom zatyczki do uszu.

Komentarze

  1. jeśli chodzi o storczyki, to podlewaj pol litrowa butelka raz w miesiacu, mi tak storczyk zyje bardzo długo juz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne prezenty dostałaś ale i tak najbardziej podoba mi się plecak , bardzo ładny :)

    OdpowiedzUsuń
  3. a gdzie kapcie

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz!

Popularne posty z tego bloga

6 etykiet na letnie przetwory