Serwetki w kształcie koszul


Niedawno mój Tata miał imieniny. Z tej okazji razem z Mamą przygotowałyśmy małą "imprezę". Do moich standardowych obowiązków należy przygotowanie stołu. Jakiś czas temu znalazłam w internecie tutorial jak zrobić serwetki w kształcie eleganckich koszul. Wydaje mi się, że to idealny motyw na przyjęcie dla mężczyzny, więc postanowiłam spróbować. Pierwsze próby były udane, aczkolwiek nie w pełni mnie satysfakcjonowały : ). Potem próbowałam przyprasowywać brzegi i to zdecydowanie działa! Serwetki trzymają się i nie rozlatują. Instrukcja między innymi tutaj. Ja miałam papierowe serwetki i również się sprawdziły. Najlepiej sprawdzają się jednowarstwowe o jednolitym kolorze.


 Mama jako deser zrobiła tiramisu truskawkowe i koniecznie chciała, żebym zrobiła mu zdjęcia : D. Ja również miałam swój mały wkład - dekorowałam go miętą!Komentarze

  1. Świetny pomysł, widziałam już gdzieś tutoriale na takie ułożenie serwetek :) Tiramisu wygląda kusząco, sama muszę niedługo zrobić jakiś owocowy deser :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podobają tak poskładane serwetki. Kiedyś widziałam, jak na męskich miejscach były koszule z krawatem, a na damskich sukieneczki.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz!

Popularne posty z tego bloga

6 etykiet na letnie przetwory